Yarının Türkiyesi Platformu LDP Akademi'ye konuk oluyor!

Yarının Türkiyesi Platformu LDP Akademi'ye konuk oluyor!

Yarının Türkiyesi Platformu LDP Akademi’ye konuk oluyor!

Nüfusumuzun yarıya yakınının 25 yaşın altında olmasına karşın, ülkemizin siyasi kaderine orta yaş grubu karar veriyor. Siyasi sistem, çağa ayak uydurmakta zorlanıyor. Hiyerarşik modeller çatırdadıkça, baskı ve kontrol artıyor. Gençler, mevcut siyasi yapının içinde kendilerine yer bulamıyor.

Bu sorunlardan hareketle yola çıkan ve yeni siyaset modelleri üzerine fikir üreten Yarının Türkiyesi; Boğaziçi, Harvard, İTÜ, Babson College, MIT, Yıldız Teknik, Ankara Siyasal Bilgiler gibi önde gelen okullardan mezun olmuş, 27-40 yaşlarındaki 200 kişilik bir çekirdek gruptan oluşuyor.

Uluslararası bir yatırım şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Burak Dalgın, bir gençlik ajansında koordinatör olan Güray Erişkin, uluslararası bir danışmanlık şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Murat Palaoğlu, girişimci ve akademisyen Dr. Duysal Aşkun Çelik ve bir sosyal medya ajansında çalışan Öznur Doğan ile bugünün ve yarının Türkiye’sini konuşmak üzere herkesi ama herkesi 17 Şubat Pazartesi akşamı saat 19:00'da Mecidiyeköy'deki il binamızda buluşmaya çağırıyoruz!

LDP Akademi toplantılarına katılmak için herhangi bir üyelik veya kayıt gerekliliği yoktur. Herkes ama herkes davetlimizdir!

Etkinlik yeri: Büyükdere Cad. Andaç Apt. No:45 D:29 Mecidiyeköy // LDP İstanbul İl Başkanlığı

İrtibat telefonu: 0 532 (164) 93 99 // Umut Korkmaz

Close