Sayfa Menüsü
TwitterFacebook
Kategori Menüsü
LDP Lideri Haşim Kılıç’ı Makamında Ziyaret Etti

LDP Lideri Haşim Kılıç’ı Makamında Ziyaret Etti

Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Sn. Cem Toker, 2015 yılı itibariyle görev süresi dolacak olması sebebiyle Anayasa Mahkemesi Başkanı Sn. Haşim Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyaretinde Toker, demokrasiye ve hukukun üstünlüğüne olan katkılarından ötürü Sn. Klıç’a şahsı, partililer ve tüm vatandaşlarımız adına teşekkür etti.

Görüşmenin ardından Ankara’da partililerle yaptığı toplantıda Toker ziyaretle ilgili olarak kısaca şu açıklalamarı yaptı.

Türkiye Siyasi tarihinde önemli bir yer teşkil edecek bir dönemde görevini layığıyla yapan ender bir hukukçuyu makamında ziyaret ettik. Bugün belki bazı kesimler farkında değil fakat ilerde tarihçiler bugünleri incelediğinde herkes Sn. Kılıç’ın Demokrasimiz için ne kadar önemli katkılarda bulunduğunu daha iyi anlayacak.

Toker Bugün öğle saatlerinde gerçekleştirilecek toplantıda haftasonu Bursa, İzmit, Sakarya, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Bilecik ve Çanakkale’yi ziyaret eden Genel başkan Yardımcılarından seçim çalışmaları hakkında bilgi alacak. Toplantıda ayrıca Önümüzdeki Haftasonu gerçekleşitirilecek Akdeniz seçim çalışmaları ön çalışma ziyaretlerinin programlarını tekrar değerlendirecek.